Kütahyalılar Seyahat

Kütahyalılar Turizm

Kütahyalılar Turizm Otobüs Bileti

1984 yılında Gediz ve Simav ilçelerinin birleşmesiyle kurulan Kütahyalılar Seyahat bugünlerde büyük bir filoya sahip bir firmadır. Gediz ve Simav iki ilçenin birleşip bir otobüs firması kurmasının sebebi ise, illerle mücadele etmekti.

İlk otobüsleri Mercedes 0302 olan firma, bugünlerde sıklıkta Travego araç kullanmaktadır. Kurucu üyeleri olarak; Ahmet Bakıoğlu, Pala Kocabaş, İbrahim Altıner, Osman Avseven bulunan bu üyeler varlığını kurulduğu ilk günden bu yana hiç bozulmayarak devam ettirdiler. İlk yenilik çalışmaları 1989 yılında İsmet Ildız başkanlığı zamanında oldu. Bu süreçte 40 adet Mercedes 0302 ler satılarak yerine yarı yarıya düşürmek suretiyle Mercedes V6-V8 otobüsler alındı. Böylelikle kurumsal adımlar atılmış oldu.

Simav, Orhaneli, Osmancık, Bursa, İstanbul, İzmir, Gebze, Sakarya gibi birçok yere Türkiye’nin her yerinden Küthya Seyahat ile gidebilmek mümkündür. Pek çok ilde bulunan servis ağı ile bilet alabilir ve otogar ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden aramanız için 7/24 hizmet veren çağrı merkezi 444 34 43 numarasını tıklayabilir ya da siteden online bilet sorgulama yapabilirisiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firma koltuk arkalarına monte edilen televizyonlar ile yolculuğun daha eğlenceli geçmesini sağlamaktadır. Ayrıca 3G bağlantısı ile ister notebooktan ister cep telefonlarından internete girebiliyorsunuz.

Güler yüzlü personeli ile sıcak ve soğuk içecekler atıştırmalık ikramlar Kütahyalılar seyahat ile sizlere sık sık sunulmaktadır.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları