Kütahya Otogarı

Kütahya Otogarı Nerede?

Kütahya otogarı Kütahya belediyesi tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Orta ölçekli bir Anadolu kentine nazaran oldukça büyük inşa edilen terminal, içinde banka şubesinden eczaneye, restoranlardan mağazalara, restoran ve lokantalardan kafeterya ve mescide kadar çok geniş bir yelpazede hizmet sunabilen sosyal imkânlara sahiptir.

Kütahya terminali, ayrıca otobüs teknik bakım servisinden otobüs ve özel araç otoparklarına kadar her detayı düşülmüş, işlevsel bir otogardır. Terminal Kütahyalılara önemli sayıda istihdam sağlamış ve pek çok insana iş kapısı olmuştur.

Son yıllarda ekonomik gelişmeler yaşayan ve komşu illerle yolcu trafiği artan Kütahya otogarı giderek daha yoğun bir çalışma temposuyla hizmet etmektedir.  İlerleyen yıllarda bu trafik yoğunluğunun daha da artması beklenmektedir. Kütahya otobüs biletlerini internetten online temin edebilirsiniz.

Kütahya merkezli otobüs firmalarının yanı sıra dış merkezli otobüs firmaları da hizmet vermektedir. Komşu illerle olan yolcu trafiği yoğundur ama dış merkezli otobüs firmalarından farklı bölge ve şehirlere bilet bulabilmek mümkündür.

Kütahya Otogarı Otobüs Firmaları

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları