Kilis Otogarı

Kilis Otogarı Nerede?

Kilis otogarı 2010 yılında Kilis Belediyesi tarafından hizmete açılmış olan ve 14.000 Metre kare alanda faaliyet gösteren yeni bir otogardır. Çok büyük olmamakla birlikte modern bir yapısı vardır ve otogar Kilis in ihtiyaçlarına cevap verebilir nitelikte inşa edilmiştir.

Bu otogarın hizmete açılmasıyla birlikte Kilis ulaşım açısından pek çok sıkıntıdan kurtulmuş ve bir rahatlama yaşanmıştır. Kilis otogarı sosyal olanakları yeterli düzeyde olan çağdaş bir yapıya sahiptir ve mimari açıdan da göze hitap edebilen şık bir görünümü vardır. Türkiye’ nin her iline düzenli olarak otobüs seferi düzenlenen bir otogardır. Kilis otobüs biletlerini internetten online olarak temin edebilirsiniz.

Kilisin çok fazla otobüs firması bulunmamakta, genel olarak dış merkezli otobüs firmalarından faydalanılmaktadır. Bunların en çok tercih edileni ise kilisin ilçe olduğu dönemlerinden bugüne hala yaygın olan Çayırağası turizm isimli otobüs şirketidir, Türkiye’ nin hemen hemen her iline ve bölgesine düzenli ve sık otobüs seferleri düzenlenmektedir, diğer firmalar ise önemsizdir.

Kilis Otogarı Otobüs Firmaları

Lüks Sev Tur Seyahat
Çayırağası Seyahat
Yeşil Muş Ovası Seyahat

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları