Kent Turizm

Kent Turizm

Kent Turizm Otobüs Bileti

Yolcu taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek uluslararası normları uygun, yenilikçi, kültürüne bağlı ve güler yüzlü hizmeti Kent Turizm’de bulacaksınız.

Yolcularının can ve mal güvenliğini en iyi şekilde sağlayan turizm acentesinde, konforlu kaliteli ve rahat seyahat edebilirsiniz.

Yolcularının memnuniyetini ve can güvenliğini daima ön planda tutan Kent Turizm müşterilerinin zamanına ve haklarına daima saygı duymaktadır. Firma ayrıca insanlığa, çevreye, evrensel değerlere olan sorumluluklarını eksiksiz biçimde yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

Toplam kalite, hizmet ve yaşama tarzımız, ulusal karayolu ile insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme gelişme çabası içinde olmak firmamızın temel hedefidir. Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Eskişehir, İzmir, İzmit, Kırıkkale, Konya , Sakarya ve Uşak illerine seferleri mevcuttur. Online olarak biletsec.com sitemizden Kent Turizm seferlerine ait bilet işlemlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz. Bilet satın almak için tarih seçip bulunduğunuz ilden gitmek istediğiniz ili veya ilçeyi seçmeniz yeterlidir.

Kent Turizm’in Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bingöl, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon ve Uşak’a şubeleri bulunmaktadır. Profesyonel ekibiyle, yeni araç filosuyla Türkiye’nin her bölgesine ulaşımda siz değerli müşterilerilere hizmet vermekten gurur duymaktadır.
Ankara şubesi telefon numarası: 0312 224 02 38
İstanbul otogar şubesi telefon numarası: 542 354 25 38
İzmir otogar şubesi telefon numarası 0232 472 00 09
İstediğiniz gün ve saatte biletsec.com sitemizden online olarak Kent Turizm seferlerine ulaşabilirsiniz. Kent Turizm kalite politikası gereği yolcuların memnuniyeti ”önce güven” ilkesiyle eksiksiz hizmet vermektir.

Yolcu taşımacılığı sektöründe dünya standartlarını yakalayan Kent Turizm ile seyahat etmenin keyfini çıkarın.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları