Kayseri Otogarı

Kayseri Otogarı Nerede?

Kayseri otogarı Türkiye’ nin en büyük ve en modern, aynı zamanda en işlek otogarlarından biridir. 12.000 metre karesi kapalı alan olmak üzere toplam da 80.000 merte kare alanda hizmet vermektedir. Bu bakımdan ülkenin en geniş alana sahip otogarları arasında gösterilebilir.

50 peronla hizmet veren Kayseri Terminali 350 araçlık özel otoparkıyla da hizmet kalitesini genişletmiştir. Sosyal olanaklar bakımından adeta bir alışveriş merkezi gibidir. Kuaförden sanat merkezine, restoran ve kafelerden araç kiralama şirketlerine kadar daha pek çok sosyal imkânları beraberinde sunar.  Merkezde bulunan yazıhanelerden Kayseri otobüs biletlerini temin edebilirsiniz.

Sıkışma yaşanmaması ve otobüs çıkışlarının kontrollü bir biçimde gerçekleşebilmesi içinde gerekli önlemler önceden alınarak risk önlenmiştir. Epey geniş bir alana yayılmış olan Kayseri otogarı sağladığı istihdam bakımından da azımsanmayacak bir büyüklüğe sahip. 38 farklı perondan yolcu iniş çıkışları gerçekleştirilebiliyor ve yoğunluk yaşanmadan otobüslerin yolcu alması ve indirmesi sağlanmış oluyor.

Kayseri Otogarı Otobüs Firmaları

Kayseri otogarına en az 50 otobüs şirketi hizmet veriyor.
Kayseri merkezli otobüs firmaları :
Devran Turizm
İnci Turizm
Kent Turizm
Özerler İnci Turizm
Süha Turizm

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları