Karabük Otogarı

Karabük Otogarı Nerede?

Karabük Otogarı 1999’ da yenilenmiş, modern görüntüsüne kavuşmuştur. Eski otogar yıkılmış ve aynı arazi üzerinde yeni otogar inşa edilmiştir. Şehir merkezinde yer almaktadır. Hareketli bir kent olan Karabük’ ün diğer kentlerle olan yolcu trafiği de buna bağlı olarak hareketli bir otogara sahiptir.

Karabük Belediyesi tarafından ek katlı olarak inşa edilen otogar hem minibüslere hem de şehirlerarası otobüslere hizmet vermektedir. Özellikle yaz aylarında erken rezervasyon yapılması gerekir. Çünkü yaz ayları ve bayram dönemlerinde daha da hareketlenmekte ve otobüs bulmakta zorlanılmaktadır.

Karabük terminali, Karabük ilinin konum itibariyle yoğun bir yolcu trafiğinin yaşandığı coğrafya üzerine kurulu olması sebebiyle sıkı bir çalışma içindedir. Sürekli artan yolcu trafiğine yetişebilmek ve otobüslerin sorunsuz bir biçimde giriş ve çıkış yapabilmesine imkân sağlamak için kontrol noktalarınca sürekli denetim ve müdahalelerle desteklenmektedir. Ancak ilerleyen yıllarda bu da yetmeyeceği için daha büyük bir otogar inşa edilmelidir.

Karabük otobüs biletlerini temin edebilmek için merkezdeki yazıhaneye başvurabileceğiniz gibi online satış işlemlerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Karabük Otogarı Otobüs Firmaları

Metro Turizm
Safran Turizm
Ulusoy Turizm

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları