Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti

1969 yılında Yaşar Temel Kanber tarafından kurulmuş olan Kanberoğlu Turizm her geçen gün filosunu büyütmeye ve güvenli yolculuk sunmaya devam etmektedir. İlk seferleri Trabzon’dan başlamış olup Samsun, Ankara, İstanbul’a gerçekleştirerek taşımacılık sektörüne adım atmıştır.

Kanberoğlu Turizm aile şirketi olarak kurulmuş ve hala vizyonunu değiştirmeden, yolcularına güvenli, konforlu bir yolculuk sunmaya ve kuruluş yeri olan Trabzon’da lider olma özelliğini korumaya devam etmektedir. Gün geçtikçe daha fazla yolcu ile sefer düzenlemiş, mevcut yolcu potansiyelini her geçen gün daha da geliştirmiştir.

Kanberoğlu Turizm’in bütün illere seferleri bulunmakta olup, en fazla İstanbul, Ankara ve İzmir’e seferler düzenlenmektedir. Yolculuk esnasında her türlü ihtiyacınızı karşılamak adına personel hizmeti sunan firma için, yolcuların rahatlığı her şeyden önemlidir ve keyifli bir yolculuk geçirmeniz için konforlu araçlarıyla hizmet vermektedir.

Kahve, çay ve atıştırmalık ikramlarıyla keyifli bir yolculuk sürebilir, Kanberoğlu Turizm ile yolculuk yaptığınız için mutluluk duyabilirsiniz. Biletsec.com sitesi sayesinde internet ortamından online bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon merkezli kurulmuş olan Kanberoğlu Turizm..

İletişim bilgileri:
Trabzon Terminal: 0462 325 22 83
İstanbul(Esenler): 0212 658 00 88
İstanbul(Harem): 0216 553 24 15

Ayrıca her türlü soru ve görüşleriniz için, dilediğiniz saat biletsec.com adresi iletişim sayfasından formu doldurabilir, her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

Güvenli yolculuk denildiğinde akılda kalıcı olan bu firmayla seyahatleriniz çok keyifli geçebilir. Rahat bir yolculuk adına düşünülen her kolaylık bize güven olarak geri dönecektir.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları