İpek Turizm

İpek Turizm

İpek Turizm Otobüs Bileti

2013 yılında yetki belgesi alarak uzun yol seyahatlerine başlayan İpek Turizm, Kayseri merkezli olarak başladığı seferlerine Temmuz 2014’te istanbul, Yalova ve Ankara’yı da eklemiştir.

Yeni bir turizm firması olmasının verdiği heyecan ile azimli ve istikrarlı bir büyümeyi hedefleyen firma, sektörde belirleyici ve referans merkezi olma vizyonu ile yola çıkmıştır. Müşteri güvenliğini fazlaca önemsediği gibi müşteri memnuniyetinin de üst seviyede olmasını amaçlamaktadır.

Sektöre emin adımlarla giriş yapan İpek Turizm, yolcularının beğenisini kazanarak müşteri memnuniyeti kazanma hedefini başlangıç seviyesinde tamamlıyor olsa da uzun yıllar çalışmalarıyla bu durumu korumak zorunda gibi görünüyor. Çalışmalarını yeni şirketlere referans olma yönünde geliştiren firma, uzun yıllar müşterilerine güvenli, huzurlu, rahat ve konforlu seyahatler sunmayı hedeflemektedir.

İstanbul ve kayseri ilçelerinde şubeleri bulunan tur şirketi, biletsec.com internet sitesinde tüm seferleri ve filosu hakkında bilgileri potansiyel müşterileri ile paylaşmaktadır. Online işlemler bölümü ile yapılan rezervasyonu iptal etmek ya da bilet satışını sefere bağlamak oldukça basit bir işlem olmaktadır. Oluşan sorunlarda direkt müşteri hizmetlerine erişim olanağı bulunduğu gibi seferler ile ilgili fiyat tarifesi ve yolculuk saatleri ile ilgili bilgilere de erişim bulunuyor.

İpek Turizm müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak yolculukların daha rahat ve huzurlu geçmesini amaçlanmaktadır. Ayrıca yapılan tüm çalışmalar ile yolcuların konforu düşünülmekte, istek ve şikâyetler dikkate alınmaktadır.

Firma personeli de müşteri politikasını dikkate alarak yolcuların en iyi şekilde yolculuk yapabilmesi için hassas davranmaktadır. Bu nedenle güler yüzlü ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları