İndirimli Bilet

Yurtdışı ve yurtiçi gerek uçak biletleri, gerekse otobüs biletleri için bir çok kişinin ilk önceliği uygun bir fiyattır ve tercihler genelde indirimli bilet almaktan yana olur. Ancak günümüzde gelişen imkanlarla birlikte artık hem havayolu hem de karayolu ulaşımı için alternatifler artmış ve bu alternatifler arasında kimi zaman kampanya ve promosyonlarla birlikte ciddi fiyat farkları ortaya çıkmaktadır.

Biz de 2006 yılından bu yana turizm sektöründe sahip olduğumuz deneyimle birlikte siz misafirlerimize Biletsec.com üzerinden tüm otobüs ve uçak biletlerini tek bir sorguda bulabilme imkanı sağlıyoruz.

Kalkış ve varış noktalarınızı ve tarihleri belirledikten sonra firmaların sunmuş olduğu indirimli bilet, promosyon bilet imkanlarını da bu tek ekran üzerinden görebilirsiniz. Sizin için uygun olan tarih ve sefer için dilerseniz rezervasyon yaptırabilir, dilerseniz de en ufak bir ekstra ücret ödemeden online olarak uçak ya da otobüs bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca uygun olan seferler için kredi kartı ile taksitli bilet seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Online bilet satın almada akla takılan ilk sorulardan birisi olan güvenlik sorunu için de Biletsec.com olarak siz misafirlerimizi kredi kartı güvenliklerini 256 BIT SSL şifreleme ile güvence altına alıyoruz.

Biletsec.com ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.