Huzur Turizm

Huzur Turizm

Huzur Turizm Otobüs Bileti

Hepimiz seyahat etmeyi ve sevdiklerimizi ziyaret etmeyi severiz. Yurdun farklı yerlerinde ikamet eden yakınlarımızı ziyaret ederken seyahat acentelerini sıkça tercih ederiz. Rahat ve huzurlu seyahat etmek isteriz ve bu hakka sahibiz. İşte bu yüzden huzurlu bir seyahat için adından da anlaşıldığı gibi Huzur Turizmi tercih etmelsiniz.

Yolcularının can ve mal güvenliğini en iyi şekilde sağlayan turizm acentesinde, konforlu kaliteli ve rahat seyahat edebilirsiniz.Huzur Turizm, kalitesinden ödün vermeden her geçen gün hizmet ağını genişleterek şehirlerarası otobüs hizmetini sunmaktadır. Son teknolojiye uygun araçlarıyla kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi kendine görev olarak acentede seyahat etmek ve kaliteli bir anlayışla yolculuk yapma sansını bizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Müşteri haklarını daima koruyan, can ve mal güvenliğine önem veren acente, çalışanlarının güler yüzü ve sevecenliği sayesinde sıkça tercih edilen bir şehirlerarası otobüs firması olmuştur.

Merkezi Sivas’ta bulunan Huzur Turizm seyahat acentesi sayesinde her gün belirli saatlerde Sivas’tan Türkiye’nin birçok yerine seyahat ederken veya Farklı bir şehirden farklı şehre gitmek için konforlu ve rahat hizmet koşullarından faydalanabilirsiniz. Yolcularına kaliteli ve dünya standartlarına uygun hizmet vermeyi, seyahatleri sırasındaki ihtiyaçlarına cevap verecek koşulları yaratmayı kendine görev edinmiş kalitesinden ödün vermeyen ve her geçen gün hizmet ağına yeni bölgeleri ekleyerek devam eden bir seyahat acentesidir.

Sizde seyahatlerinizi konforlu ve güvenli olarak yapmak isterseniz, Huzur Turizmi tercih etmelisiniz. Günün her saati Huzur Turizm’e ulaşabilmek için biletsec.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra firmanın halkla ilişkiler birimimize 0346 224 05 88 nolu numarasıyla ulaşıp her türlü istek ve arzunuza cevap bulabilir, gerek memnuniyetiniz gerekse şikâyetleriniz hakkında gerekli yardımı alabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları