Hatay Pan Turizm

Hatay Pan Turizm

Hatay Pan Turizm Otobüs Bileti

Otobüs sektörünün en eskilerinden olan Hatay Pan Turizm firması her geçen gün büyüyen araç filosu ile müşterilerine hizmet etmektedir. Kurulduğu ilk yıllardan beri müşterilerinin rahatı ve konforu için uğraşan pan turizm çıkan yenilikleri takip ederek araçlarına adapte etmektedir.

En son model araç filosu ile şehirlerarası seyahatte tanınmış bir seyahat acentesidir. İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerden Hatay’a turistik ve iş amaçlı gelen yolculara hizmet veren seyahat firması diğer şehirlere de yolcularını taşımaktadır.

Yaz aylarında turizm mevsimin başlamasıyla Antalya’ya gelen turistler Hatay’ın tarihi mekânlarında gezinti yapmak için Hatay Pan Turizm’i tercih etmektedir. Bütün şehirlere seferi olan filosu ile başka şehirlerden veya Hatay’dan diğer şehirlere rahatlık ile ulaşabilirsiniz.

Müşterilerin rahatı için özel dizayn edilen koltukların arkasında bulunan televizyon ile isterseniz gideceğiniz şehir hakkında bilgiler alabilir, dilerseniz elektronik kısa kitaplar okuyabilirsiniz. Sınırsız ikramlar ile film izleyebilir veya internete bağlanıp işlerinizi halledip maillerinizi cevaplayabilirsiniz.

Müşterilere sunulan uçak konforu sayesinde gidilecek olan yere rahat ve huzurlu bir şekilde varmanız sağlanmaktadır. Belirli saatler de verilen molalar hem şoförlerin hem de müşterilerin dinlenmesi, çeşitli ihtiyaçlarını gidermesi için yapılan bir uygulamadır.

Hatay Pan Turizmin müşterilerine sağladığı yenilikçi hizmet ile her geçen gün daha da büyüyerek Ulaşım sektöründe ismini altın harfler ile yazdırmaktadır. Bu köklü kuruluşun sağladığı servis hizmetleriyle belirli noktalardan garajlara taşınarak terminale ulaşımda kolaylık sağlamaktadır.

Hatay merkezli seyahat firmasının büyük şehirlerin yanında Anadolu şehirlerine de seferler düzenlemektedir. Çok uygun bilet fiyatlarıyla mesafelere göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları