Hakkımızda

Artık otobüs firmalarını, havayolu şirketlerini tek tek arayarak sefer saatlerini ve fiyatlarını öğrenmekle vakit harcamanıza gerek yok. “Biletsec.com” tüm otobüs firmalarını ve havayolu şirketlerini tek bir sitede toplayarak tüm sefer saatlerini ve fiyatları aynı sayfada görmenize ve dilediğiniz bileti seçmenize olanak sağlıyor. Bu sayede harcayacağınız zamanı seyahatiniz için hazırlık yaparak değerlendirebiliyorsunuz.

Turizm Seyahat Acentacılığı ve Turizm Organizasyon alanlarında 2006 yılından bu yana hizmet veren “Universal İnternet İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin” alt markası olan “Biletsec.com” 2014 yılından itibaren online olarak hizmet vermektedir.

Biletsec.com olarak misyonumuz, misafirlere her zaman lider otobüs firmaları ve havayolu şirketlerine ait tüm kampanya ve fırsatlar ile birlikte en uygun bileti sunmak, hızlı ve güvenilir şekilde belirlediği bileti seçmelerini sağlamaktır. Hemde tüm bu işlemleri sitemizde sadece 3 adımda gerçekleşmektedir.

Henüz şimdilik Metro Turizm, Ulusoy, Varan ve Pamukkale gibi önde gelen otobüs şirketlerinin yanı sıra 70’in üzerinde otobüs firmasının ve yurt içinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere Onurair, Atlasjet, Pegasus yurt dışında Emirates, British Airways, KLM ve Lufthansa gibi dünyanın önde gelen havayolu şirketlerinin uçak biletinin satışının yapıldığı internet sitemizde, uçuş ve sefer sayıları her geçen gün daha da artmaktadır..

“Biletsec.com” sitemizde, güvenle bilet satın alabilmeniz için uluslararası “Secure Sockets Layer” olarak adlandırılan “SSL Sertifikası” teknolojisi ile güvenli şifreleme tedbirleri uygulanmaktadır. Bu sayede kredi kartı yada banka kartınız ile internet sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde bilet satın alabilirsiniz.