Gülen Turizm

 Gülen Turizm

Gülen Turizm Otobüs Bileti

Gülen turizm kara yolu taşımacılığı konusunda hizmet veren bir firmadır. Kara yolu ulaşımı için tercih edilebilecek olan firmalar arasında yer almaktadır.

Birçok şehre gidiş geliş hizmeti verdiği için tercih sıralarında yer alabilir. Sefer sayısı ortalama olarak yeterli olan bir firma olmak ile birlikte iletişim için web sayfası bulundurmaktadır.

Sefer sorgulama ve de aynı zamanda bilet almak adına internet sitesinden yararlanabilirsiniz. Rahat koltuklar, güler yüzlü personel ve aynı zamanda ikramları ile birlikte yolculuklarınızda tercih edebileceğiniz firmalar arasında yer almaktadır. Konforlu ve bütçenize en uygun seçenekleri ile tercih edilebilir firmalar arasında yer almaktadır.

Gülen Turizm’in sefer düzenlediği bölgeler:
Aksaray – Kırşehir – Çekerek – Sorgun Alaca – Konya – Çorum – Söke Amasya – Manavgat- Denizli – Suluova Ankara – Milas – Edremit – Sungurlu Antalya – Nazilli – Eskişehir – Susurluk Aydıncık (Yozgat) – Sakarya- Gebze – Terme Bazlambaç – Samsun – İnegöl – Turhal Bodrum – Sarıkaya – İstanbul- Yerköy Çandır – Sekili – İzmir – Yerköy Çarşamba – Serik – İzmit – Yozgat Çayıralan – Seydişehir – Kırıkkale – Zile

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları