Esadaş Turizm

Esadaş Turizm

Esadaş Turizm Otobüs Bileti

1983 yılından bu yana karayolu ulaşımında önemli bir yere sahip olan Esadaş Turizm birçok yere yaptığı seferler sonucunda oldukça fazla tercih edilmektedir. Bir yolculukta hepimizin aradığı en önemli özellik otobüsün konforlu olup olmadığıdır.

Esadaş firması Mercedes Travego araçları ile konforlu yolculuğun adresi olmuştur. Deneyimli personellerinden araç içinde ihtiyacınız olan her konuda yardım alabilirsiniz. Ayrıca valiz güvenliği konusunda oldukça hassas olan bu firma valizlerinizin zarar görmesini engeller. Deneyimli personeli ve rahat araçları ile rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır.

Bir otobüs firmasının geniş kitleye ulaşmasındaki en önemli özellik düzenlediği sefer sayılarıdır. Esadaş Turizm birçok ile düzenlediği seferler ile her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır. Tabanı Erzurum’a dayanan Esadaş Turizm bu şehre uzak noktalardan ulaşımı sağlayan kaliteli bir firmadır.
Uzun yolculuklar için oldukça iyi bir seçim olan Esadaş Turizminin en çok kullanıldığı iller arasında Balıkesir, Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul, Eskişehir yer almaktadır. Uzun yolda yiyecek servisi, içecek servisi ve uykusu gelen yolcular için yastık hizmeti veren bu firmanın birçok şehirde acentesi bulunmaktadır.

Bir diğer yönden bakılacak olursa Esadaş Turizm müşterilerine sadece şehirlerarası ulaşımı sağlarken aynı zamanda güvenli bir yolculuk imkânı da sunar.

Esadaş Turizm daha geniş bir kitleye hitap etmek için biletsec.com internet sitemiz üzerinden de bilet satışı yapmaktadır. Böylelikle bilet alan daha geniş bir kitleyle de karşılaşılmış olur. İnternet üzerinden otobüs saatini ve koltuklarını dilediği gibi seçen yolcular bu sistemi oldukça sık kullanmaktadır. Esadaş Turizmin birçok ilde bulunan acenteleri her daim müşterilerinin hizmetindedir.

Erzurum Cumhuriyet caddesinde bulunan acentenin telefon numarası: 0442 235 22 05
İstanbul otogarda bulunan Esadaş acente telefon numarası: 0212 658 25 25
İzmir otogarda bulunan acente telefon numarası:0232 472 01 75
Ankarada telefon numarası: 0312 224 00 36

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları