Has Diyarbakır Turizm

Has Diyarbakır Turizm

Has Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti

Müşterilerinin, beklentilerine uygun olarak kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlamış olan Diyarbakır Has Turizm yeniliklere açık bakış açısıyla sektörde kendisini ispatlamış firmalardandır. Rahat bir yolculuk sunmayı prensip edinerek, tecrübeli filosu ile konuklarına hizmet vermektedir.

Diyarbakır merkezde 18, Bismil’de 1, Ergani’de 4 adet şubesi bulunan firmanın birçok şehir ve ilçelerinde de şubeleri vardır.En çok Adana, Antalya, Mersin, Gaziantep, Şanlıurfa seferinin olmasının yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir, Afyon, Batman, Bitlis, Burdur, Elazığ, Hatay, Iğdır, Isparta, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Osmaniye, Sakarya, Uşak gibi Türkiye’nin birçok noktasında da misafirlere hizmet vermektedir.

Biletsec.com internet sitesinden firmanın seferlerine, sefer saatlerine, bilet fiyatlarına, araç filosuna, şubelerine, iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilir ve online bilet satın alabilirsiniz.

Yeniliğe açık olan firmaya, seferleri, personelleri ve tüm seyahat hizmetleri hakkında olumlu olumsuz dilek ve görüşlerinizi iletmek için biletsec.com iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden biletsec.com sağ alt köşesinde yer alan canlı destek ekranından yetkili müşteri temsilcisine bağlanıp firma ve seferler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yolculuk boyunca müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı amaçlayan firma yolcularına sıcak ve soğuk ikramların yanında, koltuk arkası televizyon, kişisel müzik yayını, oyun ve uydu yayını sunmaktadır.

Ulaşımda, kalitesinden ödün vermeden, marka olmayı amaç edinmiş olan Diyarbakır Has turizm, yolcularına güler yüzlü ve tecrübeli personeliyle, konforlu seyahati vaat eder. Kuruluşundan bu yana verdiği hizmet ile ulaşım sektöründe adından ,’’güven veren seyahat firması’’ olarak söz ettirmiştir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm seferler firmanın referansı olmuştur. Başarısının arkasında ki sır ise, samimi, ekonomik, dakik ve müşteri haklarına saygılı olma ilkesidir.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları