Didim Seyahat

Didim Seyahat

Didim Seyahat Otobüs Bileti

Didim Seyahat, 1964 yılında kurulmuş ve günümüze kadar, yolcularını gitmek istedikleri yere en güvenli, en konforlu şekilde, en iyi hizmetle, en ucuza taşımaya devam etmektedir.

Yılların tecrübesi, teknoloji ve kaliteyle birleşince, turizm bölgesinde ulaşım sağlayan seyahat firması, tek marka haline gelmiştir. Otobüs sayısı olarak da kalite olarak da kendini sürekli yenileyen firma, Türk Standartlar Enstitüsü (TSE) kalite belgesini de alarak kalitesini tescillemiştir.

Kooperatif kökenli şirketleşme, Didim Seyahat’in kurumsal kimlik kazanmasına engel teşkil etmeyecek kadar demokratik yönetilmektedir. Yıllar içinde sefer sayıları artırılarak, Didim- İzmir, Söke- İzmir, İzmir- Söke- Didim, Didim- Denizli- Ankara, Denizli- Ankara, Ankara- Denizli- Didim, Didim- Bodrum, Bodrum- Didim, Didim- Aydın arası ulaşımda en iyi hizmet veren firma olmuştur. Genelde her saat başı, Söke’ye sefer yapan firma çalışanlarının çalışma planı ve otobüslerin ve minibüslerin kalitesi, teknolojik donanımı, yolcularının güvenliğini garanti altına almaktadır.

İzmir otobüs terminalinden şehir içinde, Hatay, Karşıyaka, Bornova, Buca ve Eski İzmir bölgesine; Söke’de evden eve; Didim’ de Didim bölgesini dolaşan servis hizmetleri ile yolcularının her türlü konforunu sağlamaktadır. Firma, en iyi hizmetin, üst düzey güvenlikli ulaşımın, konforlu yolculuğun düşük fiyatlarla mümkün olduğunun göstergesidir.

Taşımacılığın Ege bölgesindeki tek adresi olan firma, yüksek standartta sunduğu hizmet ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

S.S. 18 NO.LU DİDİM SEYAHAT MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ, Santral Garajı, Didim, AYDIN adresinde Didim Seyahat’i bulabilir, biletsec.com adresinde firmanın detaylı bilgilerine ulaşabilir ve rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları