Dadaş Turizm

Dadaş Turizm

Dadaş Turizm Otobüs Bileti

Seyahat yapanların birçoğu bilir ki uzun yolculuklar sıkıcı ve bunaltıcı geçer. İnsanlar yollarda eski arabalarda yolculuk ederlerken o yol bitmek bilmez bir işkenceye dönüşebilir. Oysa Dadaş Turizm siz müşterilerimize özel imkânlar sunmakta ve her gecen gün o imkânları daha da geliştirmektedir.

Yeni otobüs filosuyla size rahat konforlu ve uzun yollarda sizi üzmeden ve sıkmadan yolculuk yapma olanakları sağlamaktadır. Siz sevgili müşterilerimiz yolculuk yapmanın en keyifli şeklini size yaşatmayı kendine amaç edinmiş ve bu amaç doğrultusunda kendisini daha da ileriye taşıyacak gelişmelere öncülük etmeye çalışmıştır.

Dadaş Turizm otobüslerde uyguladığı ilk güvenlik kurallarından biri siz değerli müşterileri varacağınız yere güvenle varmanızı sağlamak olmuştur. Bu yüzden özellikle uzun yolculuklarda sıklıkla şoför değiştirir ve daha güvenli yolculuk etme olanaklarını size sunar.

Dadaş turizm otobüslerinde, yolcuların eğlence ve sosyal aktiviteleriniz için TV, sinema, oyun ve internet gibi eğlenmenizi sağlayan gerekli koşulları oluşturmaktadır. Ayrıca araç ön kamera takip sisteminden özel bir kanal yardımıyla şoförün aracı nasıl kullandığını da izleyebilirsiniz.

Uzun yolculuklarda tesislerin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir molalarda siz yolcuların güvenliği için personel tarafından ön cam temizleme ve şoförün görüş alanını açması için dikkat etmektedir. Ayrıca araç içi personeli tarafından yolculuk sırasında sıkıntınızı isteğinizi ve dilekleriniz karşılamak için muavin hizmetlerimizden yararlanabilmektesiniz.

Dadaş truzim özellikle İstanbul Ankara İzmir kayseri adana bursa Antalya gibi büyük illere sıklıkla seferler düzenlemektedir. Sefer sayıları oldukça sık bulunan şirket hemen hemen her gün gideceğiniz illere bilet bulmanıza olanak sağlamaktadır.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları