CSR Seyahat

CSR Seyahat

CSR Seyahat Otobüs Bileti

Her an çağın gelişimine ayak uyduran, yenilenen, hijyenik koşulları ön planda tutan CSR Seyahat sizleri sevdiklerinize kavuşturmaya devam ediyor.

Yolcu taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı hizmet veren, uluslararası normlara uygun, temel ve kültürel değerlerine bağlı daima iyileşme ve gelişme çabası içinde olan firmalar arasında yer alıyor.

CSR Seyahat otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil bir sistem olarak planlayarak ve uygulayarak satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde sunmaktadır. Vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalite olan CSR Seyahat’te hizmet planlaması her zaman ön planda tutulmuştur.

21 araçlık filo sayısı ile Türkiye’nin birçok bölgesine ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca tüm bilet işlemlerinizi online olarak biletsec.com sitemizden yapabilirsiniz. Biletsec.com sayfamızdan yol durumunu, hava durumunu, mesafeleri ve sefer saatlerini, bilet ücretlerini öğrenebilirsiniz.

CSR Seyahat Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit, Sakarya, Uşak, Yalova’ya ve birçok ilçeye ulaşım sağlamakta olan bir firmadır. Herhangi bir problemde firmaya 444 58 46 numaralı telefondan ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Memnuniyetinizi veya şikâyetinizi biletsec.com internet sitesi iletişim sayfasında dolduracağınız öneri ve şikayet formu aracılığı ile firma yetkililerine ulaştırabilirsiniz.

Hatay merkezli olan firma adresi Cumhuriyetmahallesi Kuyumcular caddesi no:3,5,7 Reyhanlı Hatay’da hizmet vermektedir.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları