Çankırı Otogarı

Çankırı Otogarı Nerede?

Çankırı otogarı gelişmeye devam etmekte olan ve dünden bugüne kadar birçok eksiklerini tamamlayarak, binlerce yolcuya ev sahipliği yapmış bir otogar olmaktadır. Çankırı, aslında bulunduğu yer itibariyle, Marmara, Karadeniz ve İç Anadolu bölgeleri arasında bulunan, geçiş şehri olarak da görünebilmektedir. Yıllarca Çankırı otogarı eksikliklerle dolu olmuştu, fakat bunun farkına varan Çankırı Belediyesi, otogara yenilikler yaparak ve eksikliklerini gidererek, 2011 yılında yepyeni bir otogar ile tekrar hizmet vermeye başladı.

Otogarın 10 adet yazıhanesi bulunmaktadır ve buradan bütün yolculara bilet satışları gerçekleştiriliyor. Bunun yanı sıra iki adette terminalde bekleyenler için restoranlar yapılmıştır. Otogarda birçok Çankırı otobüs firmaları bulunmaktadır. Çankırı otogarının gelişmesi sayesinde artık her gün yüzlerce kişi otogardan farklı yerlere seyahat etmektedir.

Çankırı otobüs biletleri ise internet üzerinden otobüs firmalarına girerek veya firmayı direkt olarak arayarak rezervasyon yaptırabilir ya da alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çankırı Otogarı Otobüs Firmaları

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları