Can Barış Turizm

Can Barış Turizm

Can Barış Turizm Otobüs Bileti

Yenilikçi uygulamaları ile öncü olmaya devam eden Can Barış Turizm, ilkleri ve ilkeleriyle sektörün standartlarını yükseltmeye devam ediyor.

Ayrım yapmadan verdiği sözlerin arkasında duran araştırmacı yapısı ve çağdaş yaklaşımlarıyla, profesyonel ekibi ve uzman şoförleriyle Can Barış Turizm’i tercih eden tüm yolculara üstün hizmet sunmaya devam etmektedir.

Can Barış Turizm Adres ve Telefon Numaraları;
Büyük İstanbul Otogarı no:130 Bayrampaşa/İstanbul, telefon numarası: 0212 658 05 95 – 658 08 75
Erzincan Otogarı telefon numarası: 0446 223 69 41 – 223 69 42
Can Barış Turizm’in Amasya, Çorum, Yalova, Ankara, İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Sivas,Bursa ve Uşak illerinde şubeleri bulunmaktadır.

Araç filosu; Setra, Neoplan, Fortuna, Travego ve Mercedes marka ve serilerinden oluşmaktadır.

Can Barış Turizm araç içinde sunduğu hizmetler:
İnternet, koltuk ekranı(uydu yayınlı), TV, kulaklık, müzik yayını, cep telefonu, Digitürk.Biletsec.com sitemiz üzerinden Can Barış Turizm’e ait seferleri sorgulayıp dilediğiniz tarihe ve ile bilet satın alabilirsiniz.

Eskişehir – Ankara, Bursa – Ankara, Ankara – Sivas, İstanbul – Amasya, Erzincan – Amasya, Suşehri – İzmit, Amasya – Gebze, Erzincan – Sivas ve İstanbul – Suşehri en çok tercih edilen seferleri arasında yer almaktadır. Firma ile ilgili önerileri, herhangi bir dilek ve şikayetinizi biletsec.com iletişim sayfamızdan dolduracağınız formla tarafımıza iletebilirsiniz.

Vazgeçilmez ilkeleri kalite ve güven olan Can Barış Turizm’de hizmet planlaması her zaman ön planda tutulmuştur. Uzun yıllar yoğun servis kapasitesiyle çalışan Can Barış Turizm hijyen koşullarına, güler yüzlü hizmete ve güvenli yolculuğa her zaman önem vermiştir.

Geçmiş ve geleceği aynı potada eriten, haksız kazanç sağlamayan, çalışanına ve yolcularına saygılı, ”önce insan” anlayışına sahip bir firma olan Can Barış Turizm’e ile seyahat etmeniz dileğiyle..

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları