BoraJet

BoraJet Uçak Bileti

Türkiye’nin en yeni havayolu firmalarından birisi olan Borajet, 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Daha çok küçük havaalanlarından aldığı yolcuları büyük havaalanlarına taşıyan bir aracı konumundadır. T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden almış olduğu ruhsatla birlikte de Türkiye’deki ilk dolmuş uçak taşımacılığı yapan firma olmuştur.

Filosundaki özel jetlerle az sayıdaki gruplara ya da kişiye özel uçuşlar da gerçekleştirebilen Bora Jet, bu özel uçuşlarında ev ve ofis konforunda uçuş vaadiyle misafirlerini ağırlamaktadır.

Borajet Yurtiçi Seferleri

Genelde İstanbul merkezli uçuşlar gerçekleştiren Borajet’in yurtiçinde uçtuğu noktalar şunlar; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Çanakkale, Hatay, İstanbul, İzmir, Muğla, Sinop, Siirt, Trabzon, Tokat ve Uşak.

Borajet Yurtdışı Seferleri

Yurtdışı çok fazla uçuşu bulunmayan Borajet; Mykonos, Rodos, Jura, Beyrut ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne seferler düzenlemektedir.

Borajet İkramları

Bora Jet uçuşlarında misafirlere verilen ikramların tamamı ücretsizdir. Uçuş süresine ve türüne göre ikramlarda çeşitlilik yapılmaktadır.

Borajet Bagaj Hakkı

Bora Jet uçuşları için yurtiçinde 15 kilogram, yurtdışı seferlerde ise 20 kilogram bagaj hakkı tanınmıştır. Bu sınırı aşan yolcular ise ekstra bagaj ücreti ödemek zorundadır.

Borajet Bilet Fiyatları

Borajet Kampanyaları

Bora Jet, diğer havayolu firmalarına nazaran süre sınırı olmadan indirim şansı sunduğu bazı kampanyalar ile hem ilgi görmüş, hem de toplum nazarında büyük bir saygı görmüştür. Bu kampanyalardan bazıları şunlardır;- Engellilere tüm uçuşlarda %50 indirim.- Asker ve polis ailelerine %20 indirim.- Şehit ve gazi ailelerine %50 indirim.- Öğrencilere %20 indirim.

Borajet Havaalanı Transfer Hizmeti

Borajet yolcuları, Tokat, Adana ve Edremit’te firmanın sunduğu servis hizmetinden faydalanabilmektedir. Havaalanı transfer hizmetlerinin tamamı ücret dahilinde sunulmaktadır.

Borajet Uçak Biletleri biletsec.com’da

Tüm Bora Jet seferleri için en uygun bileti biletsec.com üzerinden birkaç tıkla online olarak satın alabilir ya da rezerve edebilirsiniz. Gidiş güzergahını ve uçuş tarihi seçtikten sonra karşınıza Borajet uçuşları dahil aynı güzergahtaki tüm uçuşlar gelecektir. Sizin için en uygun olan bileti seçerek online satın alabilir ya da 0850 302 0 777 nolu telefondan müşteri temsilciliği aracılığıyla tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Biletsec ailesi olarak iyi uçuşlar dileriz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları