Bilet Sorgulama

Son yıllarda yurt içinde havaalanı sayısının artmasına paralel olarak uçak bileti satışlarının da artmasıyla havayolu şirketleri online platformlara daha fazla ağırlık vermiş yolcuların bilet satın almalarını kolaylaştırmak adına çeşitli adımlar atmıştır.

Uzun mesafe yolculuklarda her ne kadar uçak ile seyahatlerde artış görünse de, otobüs ile seyahatlerdeki artış da gözardı edilmemelidir. Kısa mesafeli yolculuklarda halen daha cazibesini koruyan otobüs yolculuğunda firmaların otobüs filolarındaki teknolojik donanımları arttırmaları ile sektör oldukça genişlemiştir.

Tam da bu noktada Biletsec.com internet sitemiz aracılığı ile gerek uçak bileti seferleri gerekse de havayolu şirketlerinin tüm sefer saati alternatifleri uçak bileti sorgulama ekranı sayesinde kullanıcıya sunulmuştur. Kullanıcılar Biletsec.com sitemiz aracılığı ile tüm uçuş saatlerine kalkış ve varış noktasını belirleyip kolaylıkla sorgulama yapabilmektedir. Sadece 3 adımda diledikleri havayolu şirketine ait uçak biletini satın alabilen yolcular bu sayede zamandan tasarruf etmekle kalmayıp sitemizde sunulan indirimli fiyat avantajından da faydalanmış oluyor.

Otobüs bileti satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Biletsec.com internet sitemiz sayesinde 70’den fazla otobüs firmasına ait Türkiye’nin her noktasına otobüs biletini sorgulayabilmektesiniz. Otobüs bileti sorgulaması sonrasında birçok otobüs firmasının sefer saat ve fiyat alternatiflerine ulaşarak kolaylıkla ve güvenli bir biçimde otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.