Best Van Turizm

Best Van Turizm

Best Van Turizm Otobüs Bileti

1990 yılında kurulan Best Van Turizm 24 yıldır Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlamaktadır. Son yıllarda Irak, İran, Gürcistan’ın belirli bölgelerine ulaşım başlatmıştır ve yurtdışı ulaşımı için yatırımlar yapmaktadır.

Konforlu ve kaliteli ulaşım imkânlarını sağlayan Best Van Turizm hizmetinde daima fark yaratmaya devam ediyor. Biletsec.com online işlemlerle rezervasyon yapıp bilet satın alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik olması durumunda yine bilgisayar başında kolayca biletinizi iptal edebilirsiniz.

Best Van Turizm’in Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Antalya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kars, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Mersin, Muş, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa ve Uşak’a seferler düzenlemektedir. Hizmetinde daima fark yaratan Best Van Turizm yenilenen araç filosu ve deneyimli personeliyle yolcularına daha rahat ve eğlenceli yolculuklar yaşatmaktadır. 48 ayrı ilde şubesi bulunmaktadır.

Ankara’da Kızılay acenta telefon numarası: 0312 425 81 91
Batıkent acentası telefon numarası: 0312 354 00 84
Demetevler şubesi telefon no: 0312 334 73 98
Dutluk şubesi telefon no: 0312 357 88 66

Biletsec.com internet sitemizden sefer düzenledikleri illeri, sefer saatlerini, yol durumu, bilet fiyatlarını ve gideceğiniz illerin bulunduğunuz illere olan uzaklığını öğrenmeniz mümkündür. Best Van Turizm kurulduğu yıldan beri yenilikçi ve dinamik bir ekip ruhuyla yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermektedir. Temel ve mesleki ahlak anlayışını ticari kazancın önünde tutmuş, kanun ve kurallara saygılı olmuştur. Araştırmaya önem veren Best Van Turizm öncelikle insan prensibini benimsemiş, çalışanlarıyla bütünlük sağlamıştır.

Her zaman kaliteli taşımacılığı ön planda tutan, güler yüzlü ve saygılı çalışanlarıyla hizmet veren Best Van Turizm’e sizi de bekleriz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları