Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti

Hepimiz şehirlerarası otobüsleri yolculuk sırasında kullanmaktayız. Fakat aklımıza takılan ufak noktalar arasında en fazla soru işareti oluşturan ulaşımın üstün bir hizmetle sağlanıp sağlanmadığı ya da otobüslerin bakımının yapılıp yapılmadığıdır.

Ankara, Antalya, Aydın, Burdur, Bursa, Denizli, Eskişehir, İzmir, Manisa, İstanbul, Isparta, Yalova gibi birçok ile ulaşım imkânı sağlayan Balıkesir Uludağ Turizm aynı zamanda Akçay, Akhisar, Altınoluk, Burhaniye, Polatlı, Nazilli gibi birçok ilçeye de direkt ulaşımı sağlamaktadır.

Eğer ulaşımınızın en hızlı şekilde olmasını istiyorsanız kuşkusuz Balıkesir Uludağ Turizm en önemli seçeneğiniz olmalıdır. Valizlerinizi güvenli bir şekilde yerleştiren personeller ile eşyalarına hiçbir zarar gelmez ve bavul kaybolma riskini de yaşamazsınız. Aynı zamanda işini en iyi şekilde yapan ve bu konuda deneyimli araç personellerinden su, yiyecek ve araç içinde gerekli olan ihtiyaçlarınız açısından yardım alabilirsiniz.

Müşterilerinin ulaşımı konusunda oldukça hassas çalışan Uludağ Turizm otobüs sonrası semtlere kaldırdığı servisleri ile yolcularına en iyi hizmeti vermektedir.

Balıkesir Uludağ Turizm sadece şehirlerarası yolcu taşımacılığı değil şehirlerarası personel taşımacılığı, turizm taşımacılığını, binek araç kiralama, turizm seyahat acenteliği, sponsorluk alanlarında da hizmet vermektedir. Ayrıca verilen bu hizmetleri kaliteli araçları ile gerçekleştirmektedir.

Travego, Setra, Sprinter VIP, Tourismo, Neoplan gibi araçlarla hizmet veren Uludağ Turizm oldukça geniş bir kesime hitap etmektedir. Uludağ Turizm online bilet satış imkanını da biletsec.com sitemiz aracılığı ile müşterilerine sunarak teknolojik alanda da birçok kolaylığa imza atmıştır. Ayrıca Uludağ Turizme ulaşmak da oldukça basit. Balıkesir’de bulunan Merkez iletişim yeri Şehirlerarası Otobüs Terminali olup buraya ulaşabileceğiniz numarası ise 0266 246 60 50’dir. 444 2 222 numarasından ise şikâyet ve dileklerinizi yetkili kişilere ulaştırabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları