AtlasJet

AtlasJet Uçak Bileti

2001 yılında 2 uçakla birlikte seferlerine başlamış olan Atlasjet, bugün filosundaki 19 uçakla birlikte yurt içi ve yurtdışı birçok noktaya seferler düzenlemekte. Kuruluş aşamasında daha çok kargo odaklı çalışan firma, filosunun genişlemesi ile birlikte artık ülkemizde yolcuların en çok tercih ettiği havayolu firmalarından birisi olmuştur.

Maksimum uçuş güvenliği politikası ile yola çıkan firma, bugün Havayolu ulaşımında güvenlik adına bir çok konuda da Türkiye’de öncü olmuştur.

Atlasjet Yurtiçi Seferleri

Türkiye içerisinde önemli lokasyonların neredeyse tamamına düzenli sefer düzenleyen firma, yurtdışı uçuşlarını ise İstanbul aktarmalı olarak yapıyor. Atlasjet’in yurtiçi durakları ise şu şekilde; İstanbul, İzmir, Dalaman, Bodrum, Gaziantep, Antalya ve Adana.

Atlasjet Yurtdışı Seferleri

Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu’yu temel alan seferlere sahip olan Atlasjet’in yurtdışı uçuşları ise şunlar; Aktau (Kazakistan), Kuveyt, Süleymaniye (Irak), Erbil (Irak), Lefkoşa, Londra, Mykonos (Yunanistan), Tahran (İran), Nizhnekamsk (Tataristan), Tiflis (Gürcistan) ve Sharjah (Birleşik Arap Emirlikleri).

Atlasjet İkramlar

Atlasjet uçuşlarında ikramlar ücretsizdir. Uçuşlarda; patatesli, ton balıklı ve peynirli olmak üzere üç farklı sandviç, su, kahve ve çay ikramı yapılmaktadır.

Atlasjet Bagaj Hakkı

İç hatlar için 20 kilogram, dış hatlar içinse 30 kilogramlık bagaj taşıma hakkı vardır. Ayrıca bebekler için ekstra 10 kilogramlık bagaj hakkı tanınmıştır. Bu sınırları geçen bagajlar içinse ekstra ücret talep edilmektedir.

Ücretsiz Havaalanı Transfer

Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip Atlasjet Havaalanı Servisleri ile İzmir, Bodrum, Adana ve Antalya’da tüm Atlassjet yolcuları özel servislerle uçuç öncesi ve uçuş sonrası ücretsiz olarak transfer hizmetinden yararlanabilirler.

AtlasJet Bilet Fiyatları

Tüm Atlasjet seferleri biletsec.com’da

Yurtiçi ve yurtdışı tüm Atlasjet seferlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, diğer hava yolu firmaları ile fiyat karşılaştırması yapabilir ve size en uygun olan bileti online satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken gideceğiniz güzergahı ve tarih aralığını belirleyip arama yapmak. Karşınıza Atlasjet dahil aynı güzergahta olan bütün uçuşlar ve detaylar sıralanacaktır. Uçuşlar arasından sizin için en uygun olanını seçip bilet almak ise çok kolay.Biletsec.com ailesi olarak tüm misafirlerimize iyi yolculuklar dileriz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları