AtlasGlobal

AtlasGlobal Uçak Bileti

2001 yılında 2 uçakla birlikte uçuş seferlerine AtlasJet markası ile başlayan havayolu şirketi 2015 yılı itibari ile markasını güncelleyerek ismini AtlasGlobal olarak değiştirmiştir. Bugün filosundaki 20 uçakla birlikte yurt içi ve yurtdışı birçok noktaya seferler düzenleyen havayolu şirketi, oysaki kuruluş aşamasında kargo odaklı çalışmaya başlamış, filosunun genişlemesi ile birlikte havayolu seferlerine başlayıp şimdilerde ülkemizde yolcuların en çok tercih ettiği havayolu şirketlerinden birisi haline gelmiştir.

En fazla uçuş güvenliği politikası ile yola çıkan şirket, şimdilerde Havayolu ulaşımında güvenlik adına bir çok konuda da Türkiye’de öncü marka olmuştur.

AtlasGlobal Yurtiçi Seferleri

Türkiye içerisinde en önemli bölgelerin neredeyse tamamına düzenli uçak seferi düzenleyen şirket, yurtdışı uçuşlarını ise İstanbul aktarmalı olarak yapıyor.
AtlasGlobal’in yurtiçi duraklarını sizin için listeledik;
İstanbul,
İzmir,
Dalaman,
Bodrum,
Gaziantep,
Antalya,
Adana.

AtlasGlobal Yurtdışı Seferleri

Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu’yu esas alan uçak seferlerine sahip AtlasGlobal’in yurtdışı uçuşları ise şu şekilde; Aktau (Kazakistan),
Kuveyt,
Süleymaniye (Irak),
Erbil (Irak),
Lefkoşa,
Londra,
Mykonos (Yunanistan),
Tahran (İran),
Nizhnekamsk (Tataristan),
Tiflis (Gürcistan),
Sharjah (Birleşik Arap Emirlikleri).

AtlasGlobal İkramlar

AtlasGlobal’in uçuşlarında ikramlar ücretsizdir.
Uçuşlarda; patatesli, ton balıklı ve peynirli olmak üzere üç farklı sandviç, su, kahve ve çay ikramı ücretsiz olarak yapılmaktadır.

AtlasGlobal Bagaj Hakkı

AtlasGlobal’in misafirlerine sunduğu bagaj hakkı ise oldukça fazla. Şirket, iç hatlarda 20 kg, dış hatlarda ise 30 kg, bagaj taşıma hakkı sağlamaktadır. Şirket ayrıca misafirlerine bebekler için de ekstra olarak 10 kg bagaj hakkı tanımaktadır. Bu sınırları geçen bagajlar içinse tüm havayolu şirketlerinde olduğu gibi ekstra ücret talep edilmektedir.

Ücretsiz Havaalanı Transfer

Sunduğu havayolu transferi ile Türkiye’de ilklerden olma özelliğine sahip AtlasGlobal Havaalanı Servisleri ile İzmir, Bodrum, Adana ve Antalya’da tüm AtlassGlobal yolcuları özel servislerle uçuş öncesi ve uçuş sonrası transfer hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

AtlasGlobal Bilet Fiyatları

Tüm AtlasGlobal seferleri biletsec.com’da

Yurtiçi ve yurtdışı tüm AtlasGlobal seferlerine internet sitemiz üzerinden ulaşabilir, diğer hava yolu şirketleri ile fiyat karşılaştırması yapabilir ve sizin için en uygun olan uçak biletini online satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken gideceğiniz güzergahı ve tarih aralığını belirleyip arama yapmak. Biletsec.com internet sayfasında karşınıza AtlasGlobal dahil aynı güzergahta olan bütün uçuşlar ve detaylar sıralanacaktır. Uçak seferleri arasından sizin için en uygun olanını seçip bilet almak ise çok kolay.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları