Anamur Zafer Turizm

Anamur Zafer Turizm

Anamur Zafer Turizm Otobüs Bileti

Anamur Zafer Turizm, 1992 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana yolcularının isteklerini ön planda tutarak, onları en güvenli şekilde gitmek istedikleri yere taşıyarak, en iyi hizmeti sunarak, bugünlere kadar gelmiştir. Adını da Türkiye’ nin en güzel tabiatına sahip bölgesinden almıştır. Anamur’lular için de Anamur Zafer Turizm, yıllar içinde taşımacılık markası haline gelmiştir.

Anamur – Ankara, Anamur – Antalya, Anamur – Adana, Anamur – Mersin ve tersi istikametlere düzenlenen seferlerinin saatlerine de biletsec.com sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Anamur, Antalya, Mersin ve Ankara’nın da çeşitli ilçelerinde bulunan birçok şubesinden de biletinizi sorgulatabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Her geçen gün zorunlu olarak eklenen seferler ile sizlere daha iyi ve kaliteli hizmetler sunmak adına, kendini yenileyen, geliştiren personeli sayesinde de güvenli seyahat etmenizi sağlar.

Anamur Zafer Turizm, Türkiye’de ve dünyada ulaşım sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, dünya standartlarında bir seyahat firması olmak için çalışmaktadır. Teknolojik donanımlı araçları ile ulaşım standartlarını yükselten firma, üstelik bunu da en uygun fiyatlandırmalar ile gerçekleştirmektedir.

Biletsec.com sitemiz sayesinde online olarak bilet rezervasyon ve satın alma işlemleri ile sizlere bir tık uzaklığa gelen firmanın, biletlerini kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.

Misyon olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş olan Anamur Zafer Turizm, Anamur otogarında No:3-4 Anamur/Mersin adresinde sizlere en kaliteli, en uygun fiyata, güvenle sunmak için beklemektedir.
Anamur Zafer Turizm telefon numaraları: 0324 814 15 22 – 0533 303 35 50

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları