AnadoluJet

AnadoluJet Uçak Bileti

Türk Hava Yolları’nın alt markası olarak 2008 yılında kurulan AnadoluJet, 5 uçakla başlamış olduğu seferleri bugün filosundaki 28 uçakla yapıyor.

“Uçmayan Kalmasın” sloganı ile yola çıkan AnadoluJet, sloganından da anlaşılacağı gibi ucuz uçak bileti seçenekleri ile misafirlerini ağırlamak için çaba gösteriyor. Özellikle kampanyalı uçuşları sayesinde yurtiçinde bir çok noktaya otobüs biletlerinden çok daha ucuz fiyatlarla uçmak mümkün.Yurtiçinde hemen hemen bütün havaalanlarına seferleri bulunan firma, seferlerine yakın zamanda Kiev, Moskova, Amsterdam, Brüksel, Frankfurt, Londra, Münih, Berlin, Viyana ve Medine gibi şehirleri de eklemiş durumda. Yurt dışı uçuşlar genelde İstanbul ve Ankara üzerinden olurken, bir çok şehirden kısa süreli bekleme ile aktarma imkanı var.

AnadoluJet’in aktarmalı yurtdışı uçuşları ise şu şekilde;

– Konya’dan İstanbul aktarmalı; Kiev ve Viyana- Adana’dan Ankara aktarmalı; Frankfurt, Moskova, Cidde ve Medine
– Ankara’dan İstanbul aktarmalı; Amsterdam, Brüksel, Berlin, Frankfurt ve Düsseldorf.
– Gaziantep’ten İstanbul aktarmalı; Amsterdam, Brüksel, Berlin, Frankfurt, Düsseldorf, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma ve Viyana.
– Antalya’dan Ankara aktarmalı; Frankfurt ve Moskova- Samsun’dan İstanbul Aktarmalı; Düsseldorf, Kiev, Milano, Münih, Roma ve Viyana.
– Hatay’dan İstanbul aktarmalı; Beyrut ve Kuveyt.
– Trabzon’dan Ankara aktarmalı; Frankfurt, Medine ve Moskova.
– Trabzon’dan İstanbul aktarmalı; Amsterdam, Brüksel, Berlin, Cidde, Frankfurt, Düsseldorf, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma, Kiev ve Viyana.
– Kayseri’den İstanbul Aktarmalı; Amsterdam, Brüksel, Berlin, Frankfurt, Düsseldorf, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma, Cidde, Kiev ve Viyana.
– İzmir’den Ankara aktarmalı; Moskova.

AnadoluJet Bilet Fiyatları

Yakın zamanda Türk Hava Yolları’nın filosundaki yapacağı artışla birlikte Anadolu Jet’in filosunun ve yurt dışı seferlerinin de ciddi ölçüde artırılması yönünde çalışmalara şimdiden başlanmış durumda. Yurt içi uçuşlarda belirlediği ucuz fiyat politikasını, yurt dışı uçuşlarda da koruyacak olan firma yakın zamanda Avrupa’nın en çok dikkat çeken havayolu firmalarından birisi olacak gibi görünüyor.

Sizin de uçuşunuz için tercihleriniz arasında AnadoluJet varsa ve en uygun uçak bileti için bir seçim yapacaksanız biletsec.com ailesi olarak yanınızdayız.
AnadoluJet online bilet rezervasyon ve satış işlemlerini sitemiz üzerinden ekstra hiç bir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Biletsec.com ailesi olarak iyi uçuşlar dileriz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları