Anadolu Ulaşım

Anadolu Ulaşım

Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti

4 Haziran 2003 tarihinde sektöre “yollardayız” sloganı ile hızlı bir giriş yaparak İstanbul, Ankara ve İzmir seferleri ile karayolu yolcu taşımacılığına yeni bir soluk getiren Anadolu Ulaşım genç ve dinamik ekibiyle kısa sürede güçlü bir ulaşım ağı oluşturmuştur.

Anadolu Ulaşım keyifli yolculuğu konuklarına en üst düzeyde yaşatmaya devam etmektedir.Yolculukların güzel anılara dönüşmesi ve daha keyifli bir hale gelmesi için hizmet anlayışını sürekli geliştiren Anadolu Ulaşım; sınırsız ve bol çeşitli ikramları, her koltukta ekran keyfi, 3G internet, Türk kahvesi ikramı, yolculuk dergileri ve günlük gazete gibi daha bir çok hizmetiyle özellikle Ankara- İzmir hattında olmak üzere daha bir çok hatta tercih edilen bir firmadır.

Türkiye’nin en genç filosuna sahip olan Anadolu Ulaşım Ege Bölgesinin tamamı, Marmara Bölgesinin güneyi, Batı Akdeniz ve Batı İç Anadolu’yu içine alan geniş bir alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Karlılık ve verimlilik hedefleri ile kurumsal sorumlulukları arasında dengeyi kurmayı başarmış bir firma, koşulsuz müşteri memnuniyeti inancıyla hizmette sınır tanımayan Anadolu Ulaşım profesyonel ekibiyle değerli yolcularına hizmet sunmaktadır.

Adapazarı, Afyon, Antalya, Aydın, Denizli,Eskişehir, Gebze, Isparta, Kütahya, Uşak, İstanbul, İzmit ve İzmir’de şehir içi servisleri mevcuttur. Biletsec.com sitemiz üzerinden online olarak rezervasyon yapma, bilet alma, sefer sorgulama yapabilirsiniz.

Anadolu Ulaşım’a 444 01 64 numaralı telefondan dilediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz. Biletsec.com sitemizden kredi kartının yanında banka kartınızla da bilet alabilirsiniz. İstanbul’dan Ürkmez, Seferihisar, Gümüldür ve Özdere seferleri başlamıştır.

İstanbul havalimanlarına her satte servis mevcuttur. İlklerin öncüsü olan Anadolu Ulaşım ruhundaki dinamiği ve heyecanı daima genç tutmayı ilke edinmiştir.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları