Aksaray Birlik Turizm

Aksaray Birlik Turizm

Aksaray Birlik Turizm Otobüs Bileti

İlk tohumu Aksaray’da atılan Aksaray Birlik Turizm’in kurucusu olan Mevlüt Yüksel, ilk zamanlarda Aksaray’ın yolcu taşıma sorunu üzerine yoğunlaşıp Aksaray bölgesinin yolcu sorununu çözse de, zamanla bu, Türkiye’nin her yerine yayılan ve Türkiye’nin her yerinde şubesi olan bir filo haline geldi.

En çok seferini adından da anlaşılacağı üzere Aksaray üzerinden gerçekleşen firmanın şu anda Türkiye’de ulaşmadığı şehir kalmamıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan turizm şirketi, müşterilerden gelen her türlü geri dönüşlere önem verir, ardından çözmek için hemen politika uygular.

Üstelik müşterilerinin rahat ve konforlu bir yolculuk yapması için tüm imkânlarını seferber eden Aksaray Birlik Turizm tekli ve çiftli koltuk seçenekleri ile rahat seyahate imkân sağlamaktadır.

Ayrıca yolculuk boyunca ücretsiz olarak sağlanan Wi-Fi özelliği ile yolculuğunuz sırasında interneti kullanmamız mümkündür. Sizlere her zaman destek veren güler yüzlü personelleri her türlü ihtiyaç dahilinde yardımcı olmaktan mutluluk duyar ve sizlere sık sık ikramlarda bulunurlar.

Ankara’dan Konya’ya, Kayseri’den Antalya’ya, Gebze’den Alanya’ya, Afyona’ a kadar her yerde bulabileceğiniz şubeler git gide yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri yetkilileri, her türlü sorularınıza cevap vermek, bilet sorgulamak ve bilet satın alma işlemleri için hazır beklemektedirler. Sizde Aksaray Birlik Turizm seyahat rahatlığından yararlanmak istiyorsanız Türkiye’nin her yerinden Biletsec.com internet sitemize ulaşabileceğiniz
Aksaray Birlik Turizm 444 68 68 numaralı santralini arayarak dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Hemen hemen günün her saatinde sizleri gideceğiniz yere ulaştıran firmanın, seyahat boyunca sizlere yaptığı sigorta ile güvence altında olacaksınız.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları