Ak Turizm

Ak Turizm

Ak Turizm Otobüs Bileti

Ak Turizm, Kahramanmaraş merkezli bir otobüs firmasıdır. Otobüsleri orta seviyede bir konfor sunmaktadır. Her otobüste bulunan internet, dokunmatik televizyon, filmler, müzik, kulaklık gibi olanaklar bu firmada da mevcut.

Firmada ucuz ve uygun fiyatlı bilet seçenekleri bulunmaktadır. Yol güzergâhı Kahramanmaraş merkez terminalinden başlayıp Göksun ilçesin üzerinden batıya açılmaktadır. Doğuya açılmak için ise Narlı üzerinden Gaziantep otobanına girerek sürdürmektedir.

Ak Turizm’in belli başlı şubeleri: Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Kayseri, Kırşehir ve Sakarya’dır.

Firmanın düzenlediği seferler ise: Ankara, Eskişehir, Bursa, İstanbul, İzmit, Kayseri, Sakarya’dır. Düzenlenen seferler belirtilen süreleri kesinlikle aşmamaktadır. Firmanın şoförleri gayet tecrübeli ve makul hızla seyahat sunan kaptanlardan oluşmakta. Servis elemanları ise oldukça anlayışlı ve kibardır. Firma çok geniş bir filoya sahip olmasa da belli başlı şehirlere hizmet vermektedir.

Kahramanmaraş’ta bulunan en ucuz firma olan Ak Turizm, diğer firmalara göre 5TL ile 10 tl arasında daha makul bir fiyat tarifesi sunmaktadır. Firmanın otobüsleri genellikle Travego ve Mercedes’lerden oluşuyor. Bir kaç adet de Safir marka otobüsleri mevcut..

Ak Turizmle iletişim bilgileri:
Kahramanmaraş Otogar: 0344 235 00 00
Kıbrıs Meydanı: 0344 221 51 51- 221 51 52 – 0344 224 24 24 – 224 24 25
Göksun: 0344 714 51 51

Biletsec.com olarak müthiş fiyat avantajlarımız ile size Kahramanmaraş turizm firmaları arasında en ucuz fiyat avantajlarınızı sunuyoruz. Kahramanmaraş’ta turizm ve yolculuk bizden sorulur. Sizler de şehir dışına yolculuk yapmayı planlıyorsanız tek adresiniz biletsec.com olmalıdır.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları