Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm Otobüs Bileti

Adıyaman Gülaras Turizm, Adıyaman Kahta merkezli bir otobüs firmasıdır. Adıyaman’ın Türkiye’ye açılan kapısıdır desek yanlış olmaz. Çünkü bu firma Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenlmektedir.

Adıyaman’ın en lüks ve rahat otobüslerine sahiptir. Bu firma, Kahta ilçe terminalinden kalkış yaparak Adıyaman merkezden aldığı yolcuları da ekleyerek seyahate çıkmaktadır. Sonraki durağı ise Adıyaman’ nın diğer bir ilçesi olan Gölbaşı’ dan aldığı yolcular ile devam etmektedir.

Adıyaman Gülaras Turizm’ in Türkiye’nin hemen her ilinde şubeleri vardır. Bunlardan bazıları; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kayseri, Konya, Samsun, Adana, Antalya, Amasya, Diyarbakır, Amasya‘dır.

Firmanın sefer düzenlediği belli başlı şehirler ise; Adana, Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Mersin, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon ve Uşak’tır.

Firmanın filosunda vip otobüsler olup, bunlar neredeyse normal otobüs bileti fiyatları ile aynıdır. Özellikle vip otobüsleri çok rahat ve geniştir. Tek kişilik koltuklar ve büyük ekran dokunmatik televizyonları ile uçak konforunda bir seyahat sizleri bekliyor.

Adıyaman Gülaras Turizm’in telefon numaraları: 0416 2012 54 00- 213 54 01 – Gsm: 0541 342 02 02

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları