Hakkımızda

 

Efor Spa & Wellness Turizm şirketi 15 yılı aşkındır Resort, Klüp ve Şehir Otelciliğinde yer alan Uluslararası otel zincirlerinde Spa Yönetimi konusunda bağımsız olarak çalışmaktadır.

Efor Spa & Wellness, spa merkezlerinde planlama, organizasyon ve operasyon geliştirme konuları ile spa merkezlerinin yönetimini kolaylaştırmak için konusunda uzmandır.

Şirketimiz engin deneyimleri ile spa merkezi açılışı ve sonrasındaki operasyonu ile olağanüstü Spa Yöneticiliği hizmeti vermektedir.

2009 yılında kurmuş olduğu Kuzey Spa ile Spa sektöründe işletmiş olduğu otel sayısını arttırmıştır. 2013 Aralık ayında inşaatına başladığı Yukarıkocayatak Beldesi, Serik bölgesinde 14 dönüm arazi üzerinde Antalya Peloid günübirlik çamur banyoları tesisini Kuzey Spa olarak 2014 Mayıs ayında faaliyete açarak Sağlık Turizmine alternatif bir ürün sunmaktadır.

 

Vizyonumuz

Gelişen teknoloji ve Spa Endüstrisine ayak uydurarak, kalite ve misafir memnuniyetinden ödün vermeden Uluslararası standartlarda hizmet veren sağlık kurumları açmak.

 

Misyonumuz

Sağlığın, beden ve ruh güzelliğinden geçtiğinin bilinciyle insan odaklı, kaliteli ve eksiksiz bir hizmet sunmak.

 

 

 

Call Center