Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Amasya’da gezilecek yerler arasında çevre illerden de yoğun ilgi gören Borabay Gölü ve tabiat parkı da yer alıyor. Piknik, kamp ve doğa yürüyüşleri için tercih edebilirsiniz. Eşsiz doğası ve içerisinde bulundurduğu nadir görülen bitki türleri ile görülmesi gereken bir yer.

Lütfen, açıklamadaki gün detayını dikkate alarak tarihi yukarıdan değiştiriniz

Bilet Seç

Biletsec.com dan Türkiye'de ki tüm tur ve aktiviteleri / etkinlikleri bir arada bulabilir, tek tıkla ulaşabilirsiniz. Size Türkiye'de gezilecek yerleri gösterir, en uygun fiyatları listeler. Biletsec.com sizin için en iyi tur ve aktiviteleri seçer. Tüm Türkiye’deki Tema ParkAquapark, Dolphin ParkSu ParklarıLunaparklarÇocuk ParklarıAkvaryumlar ve Eğlence Merkezlerine anında ulaşabilir, online bilet satın alabilirsiniz.

Biletsec.com'dan biletinizi en uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Gişe giriş fiyatlarından avantaj sağlar. Biletsec.com'dan bilet satın aldığınızda herhangi bir sürprizle karşılaşmadan güvenli ödeme yaparak yerinizi anında garantileyebilirsiniz. Aldığınız biletlerin kullanımında esneklik sağlar ve bir çok tesiste 15 gün geçerlilik süresi kullanım hakkı sunar. Etkinlik / tur girişlerinde sıra beklemeden içeriye giriş yapabilir, yer sıkıntısı yaşamazsınız. 

Biletsec.com; size A Grubu Seyehat Acentesi güvencesi sunar. Türsab'a kayıtlı olan Biletsec.com ile günlük tur ve etkinlikleriniz için güvenli ödeme seçenekleriyle ve dilediğiniz kadar taksit avantajıyla , en uygun fiyatlardan online bilet satın alabilirsiniz.

}
TOPLAM